Sljedeći tečaj iz Prometnih propisa i sigurnosnih pravila započinje točno za:

frontimage

Sva tri vozila B kategorije sa kojima trenutno radimo obuku na Našičkom području su identnična.

Radi se o novim Opel Corsama. Ovo smo napravili zbog trenutne mogućnosti promjene instruktora ukoliko se negdje stvori gužva. Također, dođe li do kvara vozila, bez ikakvih problema kandidat nastavlja obuku na drugom identičnom vozilu.

Nema prilagodbe i nema stresa!

corsa 2016

Drugačiji od drugih

boderline

Kažu da je svaka autoškola jednaka. Nikako se ne slažemo sa tom tvrdnjom i pokazat ćemo vam da detalji čine razliku. .

Ova Internet stranica je pravo mjesto gdje možemo predstaviti razlike u odnosu na druge autoškole. Prvo, kod nas nema nikakvog sakrivanja informacija i sve objavljujemo javno dostupno svima. Vrlo lako preko Internet pretraživača pokušajte pronaći informacije o drugim autoškolama.

U nastavku pogledajte i druge stvari koje primjenjujemo u našem poslovanju, a velika većina ostalih autoškola ih uopće ne koristi:

Sustav za kompletno praćenje tijeka obuke

Sustav za kompletno praćenje tijeka obuke

Svakog našeg polaznika upisujemo u internu matičnu knjigu.

Želim saznati više
Interaktivna učionica

Interaktivna učionica

Kompletnu prezentaciju teoretske nastave radimo uz pomoć računala i projektora.

Želim saznati više
Sustav za učenje preko interneta

Sustav za učenje preko interneta

Izuzetno smo ponosni na ovaj sustav koji koristimo u teoretskom dijelu obuke.

Želim saznati više
Satelitsko praćenje vozila

Satelitsko praćenje vozila

Ovo je još jedna od stvari koje koristimo u nastavi, ali iz upravljanja vozilom. 

Želim saznati više
Unificirani vozni park B kategorije

Unificirani vozni park B kategorije

Sva tri vozila B kategorije sa kojima trenutno radimo obuku na Našičkom području su identnična.

Želim saznati više
Kapacitet djelatnika i voznog parka

Kapacitet djelatnika i voznog parka

Tijekom prve polovice 2016. godine smo se spojili sa autoškolom Topolovec

Želim saznati više
„Pijane naočale“

„Pijane naočale“

Svi znamo koliko je veliki utjecaj alkohola na sigurno sudjelovanje u cestovnom prometu. 

Želim saznati više

Djelatnici

boderline

Ovo je naša snaga! Imamo to zadovoljstvo da spajamo mladost i iskustvo. Pratimo sve nove trendove, lako se prilagođavamo na potrebe tržišta i u svom radu uvijek dajemo maksimum.Profesionalni pristup obuci nam je crta vodilja. Zadovoljstvo polaznika nam je uvijek na prvom mjestu.

U nastavku se možete upoznati sa našim radnim osobljem:

Matej Topolovec

Prvi među jednakima. Direktor i voditelj autoškole. Po zanimanju je diplomirani inženjer cestovnog prometa. Instruktor je za AM, A1, A2, A, B, C i CE kategorije. Ima petnaest godina iskustva u poslovima obuke i vođenja autoškole. Imate li prijedlog, poslovnu ideju, kritiku ili pohvalu slobodno ga kontaktirajte pozivom na broj mobitela: 095/906-51-75. Uputite li bilo koji upit putem službene Facebook stranice autoškole ili ako pošaljete e-mail na adresu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. također ćete biti u direktnom kontaktu sa voditeljem autoškole.

Marina Kubaša

Na koji način radimo obuku i pristupamo kandidatima? Koje programe izvodimo? Kada vam je određen termin ispita? Kolika je cijena obuke? Kada započinje tečaj? Imate li ovakvo ili bilo koje drugo pitanje vezano uz programe, obuku, plaćanje, ispite ili slično Marina je osoba koja će vam dati pravovaljanu i transparentnu informaciju. U uredu je svakodnevno od ponedjeljka do petka u vremenu između 8 i 16 sati. Slobodno upit možete postaviti i telefonskim putem na broj: 031/613-870 ili na mobitel: 091/766-88-03

Mario Mikičić

Svaki naš polaznik koji pohađa teoretski dio nastave prvo se susreće sa ovim čovjekom. Po struci je diplomirani inženjer cestovnog prometa. Više od petnaest godina radi u obuci kandidata kako u teoretskom tako i u praktičnom dijelu obuke. Trenutno radi na poslovima predavača i instruktora vožnje. Ispunjava ga rad sa ljudima i izuzetno se trudi oko prenošenja znanja novim generacijama vozača. U nastavi koristi suvremene metode obuke i najzadovoljniji je kada kandidati pokažu zavidnu razinu znanja na ispitu. U tom slučaju vidi da se trud i zalaganje isplatilo! Želite li stupiti direktno u kontakt s Mariom pozovite na broj mobitela: 092/346-86-70. Želite li ipak poslati poruku, osim SMS-a možete se javiti i putem Vibera ili Messengera. Mario će rado odgovoriti na svaki upit!  

Ivana Hrčka

Jedina instruktorica na području grada Našica. Svoj instruktorski staž je započela u Požegi, a polovinom 2014. godine počinje raditi u našoj autoškoli. Ozbiljno pristupa poslu i sigurno nećete pogriješiti ukoliko za savladavanje prvih kilometara za upravljačem osobnog vozila izaberete Ivanu za instruktoricu. Obuku radi sa polaznicima B kategorije na vozilu Opel Corsa. Informacije i kontakt možete ostvariti pozivom na broj mobitela: 091/722-24-85. SMS, Viber ili Messenger su također kanali komunikacije putem kojih se možete javiti Ivani.  

Ivan Murat

Cestovna vozila su njegova strast! Perfekcionist je, mlad, pedantan i totalno posvećen svom poslu. Od kandidata traži totalnu koncentraciju na obuci. Obuku radi iz predmeta upravljanje vozilom sa Opel Corsom. Možete ga kontaktirati na broj mobitela: 092/331-91-87. Naravno dostupan je na Viberu ili Messengeru.

Mihael juranek

Mihael je instruktor B, C i CE kategorije tako da u svom radnom danu zna promijeniti i nekoliko vozila. Većinu radnog vremena provodi u Osijeku jer nam je upravo grad Osijek određen kao ispitno mjesto za profesionalne kategorije. Mihael je inače vrlo fleksibilan i izuzetno smireno reagira na sve situacije. Tijekom slobodnog vremena aktivno sudjeluje u radu kulturno umjetničkog društva Matija Gubec Donji Miholjac i radu crkvene zajednice. Želite li s njim stupiti u kontakt slobodno mu se obratite na broj mobitela: 095/199-96-32. Možete mu poslati poruku na Viber ili ga potražiti na Facebook-u.

Vozni park

boderline

Svim našim polaznicima želimo pružiti nezaboravno iskustvo obuke. Veliki dio napora ulažemo upravo na konstantnu obnovu voznog parka. Unificirali smo vozni park vezan uz B kategoriju pri čemu se obuka radi sa Opel Corsama. Prosječna starosna dob ovog dijela voznog parka je samo jedna godina!

Izuzetno atraktivna vozila imamo za obuku mopeda i motocikala. Izdvajamo Yamahu MT-07 i najnoviju Yamahu YS125 za naše mlađe polaznike.

Obuku za C i CE kategorije radimo sa kamionom Renault Midlum i tandem prikolicom Wagner

Trenutni vozni park sa kojim izvodimo nastavu se sastoji od 9 jedinica. Detaljniji prikaz vozila sa tehničkim podacima možete pogledati u nastavku.

Opel Corsa 1.4i LPG - B kategorija

Opel Corsa 1.4i LPG - B kategorija

 Tehnički podaci:

Obujam motora: 1398 ccm

Vrsta motora: benzin + LPG

Snaga: 66/90 kW/KS

Maksimalna brzina: 175 km/h

Tip karoserije: 5V

Dužina/širina: 4020/1750 mm

Godina proizvodnje: 2016.

Opel Corsa 1.4i LPG - B kategorija

Opel Corsa 1.4i LPG - B kategorija

 Tehnički podaci:

Obujam motora: 1398 ccm

Vrsta motora: benzin + LPG

Snaga: 66/90 kW/KS

Maksimalna brzina: 175 km/h

Tip karoserije: 5V

Dužina/širina: 4020/1750 mm

Godina proizvodnje: 2017.

Opel Corsa 1.4i LPG - B kategorija

Opel Corsa 1.4i LPG - B kategorija

 Tehnički podaci:

Obujam motora: 1398 ccm

Vrsta motora: benzin + LPG

Snaga: 66/90 kW/KS

Maksimalna brzina: 175 km/h

Tip karoserije: 5V

Dužina/širina: 4020/1750 mm

Godina proizvodnje: 2017.

Yamaha MT-07 - A kategorija

Yamaha MT-07 - A kategorija

Tehnički podaci:

Obujam motora: 689 ccm

Vrsta motora: benzin

Snaga: 55/75 kW/KS

Maksimalna brzina: 210 km/h

Dužina/širina/visina: 2085/745/1090 mm

Godina proizvodnje: 2016.

Hyosung GT250 - A2 kategorija

Hyosung GT250 - A2 kategorija

Tehnički podaci:

Obujam motora: 249 ccm

Vrsta motora: benzin

Snaga: 22/29 kW/KS

Maksimalna brzina: 130 km/h

Dužina/širina: 2100/950 mm

Godina proizvodnje: 2008.

Yamaha YS125 - A1 kategorija

Yamaha YS125 - A1 kategorija

Tehnički podaci:

Obujam motora: 124 ccm

Vrsta motora: benzin

Snaga: 8/10 kW/KS

Maksimalna brzina: 110 km/h

Dužina/širina: 2000/800 mm

Godina proizvodnje: 2017.

Piaggio Typhoon 50 - AM kategorija

Piaggio Typhoon 50 - AM kategorija

Tehnički podaci:

Obujam motora: 49 ccm

Vrsta motora: benzin

Snaga: 3/4 kW/KS

Maksimalna brzina: 45 km/h

Dužina/širina: 1940/720 mm

Godina proizvodnje: 2015.

Renault Midlum 220.12 - C kategorija

Renault Midlum 220.12 - C kategorija

 Tehnički podaci:

Obujam motora: 4764 ccm

Vrsta motora: diesel

Snaga: 158/205 kW/KS

Maksimalna brzina: 90 km/h

Najveća dopuštena masa: 12000 kg

Dužina/širina: 9215/2550 mm

Godina proizvodnje: 2008.

Prikolica Wagner 10T - CE kategorija

Prikolica Wagner 10T - CE kategorija

Tehnički podaci:

Najveća dopuštena masa: 10000 kg

Dužina/širina: 9200/2550 mm

Godina proizvodnje: 2007.

Obrazovanje odraslih osoba

boderline

Proširujući ponudu programa, autoškola Oprez je potpisala ugovor o poslovno tehničkoj suradnji sa Pučkim otvorenim učilištem AMC iz Nove gradiške

Suradnja sa Pučkim učilištem AMC iz Nove Gradiške

 

Želim saznati više